O nas

Poznaj nasz zespół oraz historię i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc jako agencja copywriterska.

15 lat doświadczenia w copywritingu

Zaczynaliśmy w 2008 r. – wówczas agencji copywriterskich było jeszcze stosunkowo niewiele.

Agencja copywriterska do usług

Choć początkowo świadczyliśmy głównie usługi korekty i redakcji tekstów, szybko poszerzyliśmy ofertę o copywriting. Z czasem tworzenie od podstaw treści na zamówienie stało się naszą dominującą usługą, w której specjalizujemy się do dzisiaj.

Korzystamy z wieloletniego doświadczenia i wiedzy zdobytej przez półtorej dekady działalności jako agencja copywriterska. W ciągu 15 lat funkcjonowania na rynku wypracowaliśmy standardy i procedury pracy, które pozwalają nam na efektywne tworzenie wysokiej jakości treści na każdy temat.

Realizujemy Twoje cele

Jesteśmy po to, żeby poprzez copywriting pomóc Ci w pozyskiwaniu klientów i zwiększaniu sprzedaży. Dostarczamy wartościowy content, który przynosi wymierne efekty biznesowe. Współpracujemy z osobami indywidualnymi, mikroprzedsiębiorcami, małymi i dużymi firmami, instytucjami i organizacjami z dowolnych branż.

Zespół naszej agencji copywriterskiej na stałe tworzą 3 osoby odpowiedzialne za różne aspekty tworzenia treści. Regularnie współpracujemy również z zewnętrznymi copywriterami, redaktorami i korektorami przy realizacji większych projektów.

Marta Borkowska

Social media copywriter

Karol Leszczyński

Redaktor, korektor

Franciszek Budzbon

Content marketer, copywriter

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz ustalić zakres współpracy albo sprawdzić nasz aktualny cennik? Napisz lub zadzwoń do nas!

509 370 772