Profesjonalne artykuły i treści blogowe.

Prowadzenie blogów firmowych

Osiągaj korzyści wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe dzięki
wartościowym artykułom blogowym.

Wysoka

jakość

Widoczne

efekty

Atrakcyjne

ceny

Blog firmowy w dobrych rękach

Zajmujemy się pisaniem treści na blogi firmowe od A do Z. Tworzenie artykułu blogowego rozpoczynamy od wstępnych koncepcji – wymyślenia tematu i wskazania zagadnień, które zamierzamy poruszyć. W zależności od Twoich wymagań możemy przygotować własne propozycje tematów lub bazować na określonych przez Ciebie źródłach i informacjach.

Następnie zabieramy się za redagowanie treści. Tworzymy ją w taki sposób, aby pod względem formy i języka była jak najlepiej dostosowana do grupy docelowej, do której kierujesz swój przekaz. Kładziemy nacisk także na optymalizację pod kątem SEO. Dzięki temu tworzone przez nas artykuły blogowe wspomagają widoczność Twojej strony w Google.

Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjny cennik obejmujący teksty na blog. Oferujemy prowadzenie witryn zarówno firmowych, jak i indywidualnych, które należą np. do freelancerów czy osób prywatnych. Poza tworzeniem koncepcji witryny i pisaniem artykułów blogowych specjalizujemy się też w zakładaniu i administrowaniu blogów z wykorzystaniem systemu zarządzania treścią WordPress.

Otrzymujesz od nas artykuły blogowe nadające się do bezpośredniej publikacji, napisane przez doświadczonych copywriterów z naszej agencji i sprawdzone przez korektorów. Tym samym zyskujesz pewność pełnej poprawności językowej i wartości merytorycznej tekstów przeznaczonych na blog firmowy. Sprawdź cennik i nawiąż współpracę z naszym zespołem!

Prowadzenie bloga firmowego – korzyści

Komunikacja z klientem

Tworzenie i publikowanie treści blogowych pozwala na nawiązanie i podtrzymanie kontaktu z klientem. Blog firmowy sprzyja nieformalnej komunikacji, co ułatwia budowanie relacji i pozyskiwanie zaufania czytelników. Osoby, do których docierają teksty, widzą, że firma żyje i dba o kontakt z odbiorcami. Z kolei możliwość komentowania artykułów daje szanse na poznanie opinii i wzmacnia zaangażowanie klientów. Zdecydowanie warto wykorzystać treści blogowe w działalności biznesowej online, tym bardziej że ich cennik jest wyjątkowo atrakcyjny, gdy weźmie się pod uwagę potencjalne efekty.

Budowa wizerunku

Pisanie profesjonalnych artykułów na bloga firmowego wspomaga kształtowanie pożądanego wizerunku. Tworzenie treści blogowych zgodnych z celami, strategią i charakterystyką marki buduje jej pożądany obraz w świadomości potencjalnych klientów. Spójne, napisane poprawnym i dostosowanym do odbiorców językiem oraz wartościowe teksty blogowe, których tworzenie i redagowanie w atrakcyjnej cenie oferuje nasza agencja copywritingu, to inwestycja długofalowo wspierająca Twój biznes.

Widoczność w Google

Zależy Ci na wysokich pozycjach Twojej strony WWW w wyszukiwarkach internetowych? Prowadzenie bloga firmowego może pomóc w uzyskaniu pożądanych wyników. Zoptymalizowane pod kątem SEO, rzetelne pod względem merytorycznym i odpowiadające tematyce Twojej witryny treści blogowe skutecznie wspierają pozycjonowanie. Regularne dodawanie nowych, wartościowych tekstów na blog firmowy sprawia, że strona jest pozytywnie postrzegana przez Google, a co za tym idzie, staje się lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania.

Wsparcie sprzedaży

Blog firmowy to idealna przestrzeń do publikowania informacji na temat nowych produktów, usług i osiągnięć Twojego przedsiębiorstwa. Tworzenie tekstów promujących ofertę bezpośrednio wspiera sprzedaż, jednak również treści blogowe o innej tematyce mogą przekładać się na wzrost zysków. Połączenie korzyści wizerunkowych i z zakresu pozycjonowania, które wiążą się z prowadzenie blogów firmowych, prowadzi wprost do większego zainteresowania klientów Twoimi produktami czy usługami.

Jak przebiega pisanie artykułu blogowego?

Tworzenie tekstów na blog firmowy to proces, który odbywa się w kilku etapach. Podchodzimy do niego metodycznie, a za poszczególne elementy kreacji odpowiadają kompetentni specjaliści. Dzięki temu możemy dostarczać profesjonalne i gotowe do publikacji artykuły blogowe.

Analiza wytycznych i wizerunku marki pozwala na tworzenie artykułów blogowych spójnych z Twoimi założeniami i celami. Tak samo ważne jest rzetelne poszukiwanie informacji merytorycznych, które poprzedza redagowanie tekstów na blog firmowy.

Zespół naszej agencji tworzą redaktorzy i copywriterzy z wieloletnim doświadczeniem. Tworzenie interesujących i niosących wartość dla czytelnika, a przy tym poprawnych językowo treści blogowych to nasza specjalność.

Publikowane treści świadczą o Twojej marce. Aby budować profesjonalny wizerunek, komunikacja powinna stać na najwyższym poziomie pod każdym względem – również językowym. Mamy to na uwadze, dlatego o poprawność artykułów blogowych dbają korektorzy.

Prowadzenia bloga firmowego wiążę się z koniecznością uwzględniania wymagań zarówno odbiorców, jak i wyszukiwarek internetowych. Odpowiednia struktura treści, właściwa zawartość słów kluczowych i stosowanie się do zasad SEO wspomaga pozycjonowanie strony.

Artykuł wykonany przez naszą firmę możesz opublikować od razu po jego otrzymaniu gotowego. Tekst jest wartościowy merytorycznie, sprawdzony przez korektora, zredagowany i zoptymalizowany pod kątem pozycjonowania, dzięki czemu skutecznie spełni swoje zadanie i będzie chętnie czytany przez odbiorców. Jeśli sobie życzysz, służymy wsparciem w wyborze najlepszego z punktu widzenia Twoich celów miejsca do udostępnienia tekstu, jak również możemy się zająć całym procesem publikacji.

Treści blogowe zgodne z celami marki

Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjny cennik obejmujący teksty na blog. Oferujemy prowadzenie witryn zarówno firmowych, jak i indywidualnych, które należą np. do freelancerów czy osób prywatnych. Poza tworzeniem koncepcji witryny i pisaniem artykułów blogowych specjalizujemy się też w zakładaniu i administrowaniu blogów z wykorzystaniem systemu zarządzania treścią WordPress.

Skoro zależy Ci na skutecznym pozycjonowaniu, inwestycja w wysokiej jakości treści jest niezbędna. Doskonałym sposobem wspomagającym SEO jest właśnie prowadzenie bloga firmowego. Pisanie i redagowanie wartościowych artykułów dostosowanych do wymagań Google zwiększa widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Algorytmy nagradzają strony, na których regularnie publikowane są zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania i interesujące dla czytelników teksty, a tylko takie dostarcza nasza agencja copywritingu.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, firmową stronę WWW, czy prywatną wizytówkę online, profesjonalne i zoptymalizowane pod SEO artykuły blogowe mogą wspomóc Twoją działalność i realizację założonych celów. W zależności od indywidualnych potrzeb tworzymy treści, które wzmacniają świadomość Twojej marki, wspierają sprzedaż i ułatwiają budowanie silnej pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

Pełen outsourcing

Zapewniamy kompleksowe prowadzenie blogów firmowych. Gwarantujemy obsługę techniczną i copywriterską – stawiamy stronę WWW i administrujemy nią, wymyślamy tematy tekstów, zajmujemy się pisaniem artykułów blogowych i publikacją.

Artykuły gotowe do publikacji

Dostarczamy treści na blog, które nadają się bezpośredniego udostępnienia. Wysoki poziom merytoryczny, poprawność językowa, optymalizacja pod kątem pozycjonowania i profesjonalna redakcja pozwalają na natychmiastową publikację artykułów blogowych.

Atrakcyjny cennik

Podobnie jak ich wysoka jakość, tak i uczciwe warunki współpracy oraz konkurencyjne stawki wyróżniają naszą ofertę. Cennik tekstów w przedziale 18-26 zł za 1000 zzs. sprawia, że niskim kosztem możesz zamówić dużą ilość wartościowych artykułów na blog firmowy.

Wszechstronność

Zespół naszej agencji copywritingu tworzą redaktorzy specjalizujący się w różnych dziedzinach. Dzięki temu możemy podejmować się pisania tekstów blogowych na wiele tematów. O wszechstronności naszych usług decyduje także umiejętność rzetelnego researchu.

Pytania i odpowiedzi

Prowadzenie blogów FAQ

Trudno jednoznacznie określić właściwą częstotliwość, z jaką należy pisać artykuły blogowe. Z całą pewnością można przyjąć, że nowe treści powinny systematycznie pojawiać się na stronie, ponieważ regularnie aktualizowane witryny są lepiej widoczne w Google. W zależności od budżetu i specyfiki marki oraz branży optymalna częstotliwość publikacji wynosi jeden tekst na ok. 2 tyg.

Jak najbardziej – oprócz tworzenia tekstów na blog zajmujemy się też zarządzaniem witryną. W razie potrzeby służymy wsparciem w technicznym wykonaniu serwisu, który możemy od podstaw stworzyć przy użyciu systemu zarządzania treścią WordPress. Prowadzenie blogów firmowych obejmuje tworzenie i publikację artykułów wraz z moderacją komentarzy.

Jednym z elementów dostosowania tekstów do wymagań wyszukiwarek internetowych jest odpowiednia zawartość słów kluczowych. W zależności od Twoich wymagań możemy we własnym zakresie dobrać frazy do pozycjonowania bądź skorzystać z Twojej listy. Z punktu widzenia SEO znaczenie ma struktura artykułu blogowego, który powinien być czytelny i przejrzysty. W tym celu posługujemy się właściwie uszeregowanymi nagłówkami H1-H6, listami wypunktowanymi, tabelami czy pogrubieniami. Na widoczność w Google wpływa też wartość merytoryczna treści, dlatego dbamy o nią w sposób szczególny. Skupiamy się przede wszystkim na tym, żeby prowadzenie blogów firmowych podporządkować potrzebom odbiorców.

Oczywiście – istnieje możliwość powierzenia nam pełnego prowadzenia bloga firmowego. W przypadku takiej współpracy zyskujesz pewność, że na stronie regularnie pojawiają się nowe teksty na interesujące i dostosowane do Twojej marki tematy, których wymyślaniem zajmują się copywriterzy z naszej agencji.

Nasi partnerzy

Nawiąż współpracę

Zadzwoń lub napisz wiadomość i określ w niej specyfikę zamówienia – rodzaj, ilość i miejsce publikacji tekstów, termin wykonania i inne interesujące Cię kwestie.

509 370 772

Zleć darmową wycenę